SEXSHOP ROBERTKO

Zobrazenie úvodnej stránky.
Neprehliadnite
Zľavy z objednávok
- 10% zľava nad 166 €
- 15% zľava nad 332 €
KLUB Robertko
- 10% zľava z cien
nad 166,- € až 20% a nad 332,- € až 25% zľava!
Doručovanie
Dobierka
Expresne kurierom
Osobne
Poštovné a balné (nad 100,- €) máte ZADARMO!
Diskrétnosť
- každý balík je označený a zabalený do diskrétneho obalu. Nikto (poštárka, sused) nemôže zistiť čo sa v balíku skrýva...
Ceny a dostupnosť
Najvýhodnejšie ceny
98% produktov skladom
Možnosť prezretia výrobkov v kamennom obchode" vo Zvolene, P.O Hviezdoslava 21, Zvolen.
Radi Vám poradíme
20 rokov na trhu
telefonicky: 0907 529 672
email: info@robertko.sk

Zarábajte s Robertkom (WEBMASTER PROGRAM)Podmienky:
Vážení návštevníci sex shopu Robertko.sk. Ak sympatizujete s našim SEX SHOPom alebo si chcete zarobiť peniaze propagáciou nášho servra, tak upriamte pozornosť na nasledujúcu ponuku.

Náš Webmaster program funguje na princípe sprostredkovania. Webmaster (nejde o webmastra v pravom slova zmylse, webmastrom môže byť akákoľvek osoba vykonávajúca sprostredkovateľskú činnosť)  upozorňuje svojich známych, obchodných partnerov, alebo aj celkom neznáme tretie osoby na náš sex-shop prostredníctvom odkazu, ktorý obsahuje jedinečný identifikační kód webmastera.

Pokiaľ nemáte vlastné web stránky, nezúfajte. Identifikační kód môžete vkládať do svojej e-mailovej korenšpodenice, napríklad na pätičku svojich správ alebo nás môžete odporučiť formou odkazu na chate, či rôznych diskusiach s erotickým zameraním. Možností je mnoho a všetko závisí od Vašej aktívnosti.

Aké sú provízie so sprostredkovania ?
Ak príde návštevník na náš server cez Váš identifikačný kód (alebo klikne na Váš odkaz v e-maili, v diskusii, vo Vašom článku a podobne...), náš systém túto aktivitu automaticky zaznamená v databáze. Pokiaľ návštevník, ktorý prišel od Vás si objedná v našom sex shope akýkoľvek tovar, je na túto objednávku systémom automaticky priradený Váš identifikační kód. Na základě takto označené objednávky Vám naša spoločnosť vyplatí odmenu (províziu) vo výške 10 - 20% z ceny + 30% BONUS treťou osobou zakúpeného tovaru. Presná výška províze je stanovená pre každú kategóriu tovarov resp. jednotlivých produktov, budete ju vydieť po prihlásení. Odmena je vyplatená len v prípade, ak objednávka bola doručená a zaplatená.

Čo je to BONUS?
Provízia je vyplácaná v peniazoch na účet sprostredkovateľa raz mesačne, ibaže by Vaša provízia nedosiahla 500,- SKK, bude provízia vyplatená až po dosiahnutí tejto čiastky. Ak sa ale rozhodnete si za províziu objednať u nás tovar získate k jestvujúcej provízii +30% navýšenie. A to sa oplatí.

Ako začať?
Je to veľmi jednoduché.
  • Zaregistrujte sa - Registrácia
  • Prihláste sa.
  • Otvorte si túto stránku. V spodnej časti textu sa Vám objaví doplnková časť na aktivovanie webmaster programu. Vyplňte ju.
  • Následne sa Vám v lavom menu nad odkazom odhlásiť zobrazí nový odkaz WEBMASTER $$$.
Inštrukcie o aktivovaní webmaster programu Vám budú obratom automaticky zaslené na Váš e-mail spolu so zmluvou o sprostredkovaní. Túto zmluvu je nutné vytlačiť a zaslať v 2 vyhotoveniach na našu adresu.
Prevádzkovateľ obchodu ROBERTKO.sk
IM Plus s.r.o.
Sídlo: Tŕnie 122
Tŕnie 962 34
IČO: 36 760 820
Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel Sro, čislo vložky 12889/S